Gizlilik Politikası

Bu web sitesine erişerek veya kullanarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiş olursunuz. www.eniyiisitme.com olarak biz, gizliliğinizi korumaya kararlıyız ve bu site aracılığıyla toplanan bilgilerin sorumlu bir şekilde kullanılmasının öneminin farkındayız. Bu politikanın amacı, hakkınızda kaydettiğimiz ve sakladığımız bilgilerin niteliğini ve bunların kullanılma şeklini size açıklamaktır. Politikayı zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız.

Gizliliğinizi korumak için aşağıdaki ilkeleri benimsedik:

Kişisel bilgi

Bu Web Sitesi, bireylerin ilgilendikleri uygun işitme cihazı dağıtıcılarını bulmalarını sağlar.
Çevrimiçi anketimizi doldurarak veya e-posta, telefon veya alternatif yollarla doğrudan bizimle iletişime geçerek bu Web Sitesi aracılığıyla ücretsiz bir işitme testi veya başka ürün veya hizmet bilgisi talep edebilirsiniz. Her iki durumda da, aşağıdakiler dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) belirli kişisel bilgiler istenecektir:

Ücretsiz bir işitme testi veya işitme cihazı denemesi almak istiyorsanız, adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, posta kodunuz, sokak adı ve numara/ev adı dahil olmak üzere tam adresiniz, hali hazırda bir işitme cihazınız olup olmadığı. Zaman zaman, gereksinimlerini anlamamıza veya onlar için uygun işitme cihazı sağlayıcıları bulmamıza yardımcı olması için web sitemizin ziyaretçilerinden bize farklı veya ek ayrıntılar vermelerini isteyebiliriz. Çevrimiçi anketimizi de değiştirebiliriz.

Sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurmak

Web sitesinde sunulan hizmetlerden herhangi birini kullanırsanız ve telefon veya e-posta adresinizi bırakırsanız, web sitemizde kullandığınız hizmetlerle ilgili olarak bizim veya birlikte çalıştığımız işitme uzmanlarının sizinle iletişime geçmesini kabul etmiş olursunuz. İlgili ve ilgi çekici olduğunu düşündüğümüz gelecekteki güncellemeler veya hizmetlerden haberdar olmak için abone listemize ekleneceğinizi kabul ediyorsunuz. Ayrıca, bu verileri gelecekteki amaçlar için tutmamızı kabul edersiniz.

Neden bilgi topluyoruz?

Web sitesinde sizinle ilgili toplanan verileri şu amaçlarla saklarız:

  • sizi diğer hizmetlerimiz veya diğer ilgili ürünler, promosyonlar ve hizmetler hakkında bilgilendirebilmek
  • müşteri kayıtlarımızı güncellemek ve sürdürmek
  • web sitemizin içeriğini özelleştirmek ve size sunduğumuz hizmetleri geliştirmemize yardımcı olmak.

Kişisel verilerinizi işlemek, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size sunmak ve tanıtmak için yasal bir dayanak olarak meşru menfaatlerimize güveniyoruz.

Verilerinizi Paylaşma

Ücretsiz bir işitme testi, işitme cihazı denemesi veya sitemizde gösterilen ürünler veya hizmetler hakkında çevrimiçi formlarımız aracılığıyla veya başka bir şekilde daha fazla bilgi talep ettiğinizde:

  • sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurarak bilgi verin;
  • iletişim bilgilerinizi veya talebinizin ayrıntılarını onaylamak veya doğrulamak için sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçmek; ve/veya
  • kişisel bilgilerinizi ve talebinizin ayrıntılarını, sizinle doğrudan SMS, telefon, e-posta veya posta yoluyla iletişim kurabilecek olan, hakkında bilgi talep ettiğiniz hizmet sağlayıcılarına iletin.

Kişisel verilerinizi işlemek, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size sunmak ve tanıtmak için yasal bir dayanak olarak meşru menfaatlerimize güveniyoruz.

Verilerin Kaydedilmesi ve Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Bilgilerinizin bizim elimizdeyken uygun şekilde yönetileceğinden ve korunacağından ve www.eniyiisitme.com adresindeki bilgisayar sistemlerinde elektronik olarak saklanacağından sizi temin etmek istiyoruz.

Genel Veri Koruma Yönetmeliği 2018

Genel Veri Koruma Yönetmeliği, bizim gibi veri kullanıcılarının yasal sorumluluklarını tanımlar. Yönetmelik, kişisel verilerin toplanması, saklanması, kullanılması ve aktarılmasını düzenlemektedir. Kişisel veriler, kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiye ('veri sahibi') ilişkin herhangi bir bilgidir; Kimliği belirlenebilir gerçek kişi, doğrudan veya dolaylı olarak, özellikle ad ve kimlik numarası, konum verileri, çevrimiçi bir tanımlayıcı veya söz konusu gerçek kişinin kimliğine özgü bir veya daha fazla faktör gibi bir tanımlayıcıya atıfta bulunularak tanımlanabilen kişidir. kişi. www.eniyiisitme.com, verilerinizi işlerken Genel Veri Koruma Yönetmeliğine uymaya çalışacaktır.

Kesinlik

www.eniyiisitme.com bize sağladığınız kişisel bilgilerin doğruluğunu korumak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Bir Konu Erişim İsteğinde hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel bilgilerin bir kopyasını talep etme hakkına sahipsiniz. Hakkınızda tutabileceğimiz kişisel bilgilerin ayrıntılarını size vermeden önce kimliğinizi doğrulamak için tüm makul adımları atacağız.

Ortaklar

Sağladığım verilerimin, yani Gizli İşitme veya Bloom İşitme sorgumla ilgili olarak üçüncü taraflara iletilmesine izin veriyorum. Bu, ücretsiz işitme testimin işlenmesi için.

Verilerin İptali veya Kaldırılması

Herhangi bir noktada talebinizi iptal etmek isterseniz lütfen e-posta gönderin: form@eniyiisitme.com

Bütün hakları saklıdır. eniyiisitme.com | Gizlilik politikası | Sorumluluk Reddi Beyanı