Sorumluluk Reddi Beyanı

Tıbbi bilgi

İnternet sitesi www.eniyiisitme.com tıbbi tavsiyeler sunmak niyetinde olmayıp, kullanıcılara sadece sağlıkla ilgili aradıkları alakalı içeriklerimizde ilgili konuyu daha iyi anlamalarını sağlayacak şekilde bilgi vermektir. Özel tıbbi tavsiyeler sitemiz üzerinden verilmemekte olup, tanı ve kişisel sağlık sorunlarınız için alanında uzman bir doktora gitmenizi önermektedir.

Dış bağlantılar

www.eniyiisitme.com, internet kullanıcılarının rahatlığı için diğer İnternet sitelerine bağlantılar sağlar. www.eniyiisitme.com, bu harici sitelerin kullanılabilirliğinden veya içeriğinden sorumlu değildir ve bu diğer İnternet sitelerinde açıklanan veya sunulan ürünleri, hizmetleri - bilgileri onaylamaz veya garanti etmez. Bağlantılı sayfaların telif hakkı ve lisans kısıtlamalarını incelemek ve gerekli tüm izinleri almak kullanıcının sorumluluğundadır. Harici siteler, Gizlilik Politikası ile aynı hükümlere uymayabilir

İçerik

Web sitesinde yer alan içerikler sağlık alanında uzmanlaşmış içerik üreticileri veya bizzat doktorlar tarafından yazılabilmektedir. Ayrıca editörlerin yazdığı yazılar o alanda uzman bir doktor tarafında da gözden geçirilmektedir. Her ne kadar gözden geçirilme dahi olsa bile www.eniyiisitme.com sitesinde yer alan içerikler tamamen bilgi vermek amacıyla yazılmıştır, bu yüzden bu makaleleri yazanlar ve www.eniyiisitme.com maddi/manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca içeriklerde değişiklik yapma hakkını www.eniyiisitme.com şimdiden saklı tuttuğunu beyan eder.

Google Analytics

İş bu internet adresinde Google Inc. Tarafından sunulan web analiz hizmeti Google Analytics kullanılmaktadır. Bu web sitesine giriş yaptığınızdan itibaren sizden elde edilen bilgilerin Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Facebook Pixel

İş bu internet adresinde Facebook Tarafından sunulan web analiz hizmeti Facebook Pixel kullanılmaktadır. Bu web sitesine giriş yaptığınızdan itibaren sizden elde edilen bilgilerin Facebook tarafından kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Bütün hakları saklıdır. eniyiisitme.com | Gizlilik politikası | Sorumluluk Reddi Beyanı